Stiftelsesrådet

Medlemmer:    
Olaug Tveit Pedersen e-post: olaug.t.pedersen@lyse.net             
Gretha Helen Usken e-post: gretha.usken@getmail.no
Aslaug Sinnes e-post: aslaug.sinnes@lyse.net
Bjørg Håland e-post:
Inger Halvorsen e-post: iha1945@hotmail.com
Ingunn Kvelland e-post: ingunnh@lyse.net
Ingunn Thorsen e-post: ingunn.thorsen@online.no
Liv Ramsfjell e-post: liv.ramsfjell@lyse.net
Lone Litlehamar e-post: lone.litlehamar@uis.no
Arnhild Blychert e-post: arnhild@jobarkitekter.no
Mariann Torsteinbø e-post: mariann.m.torsteinbo@lyse.net
Liv Øvrebø e-post: livovrebo@gmail.com
Sissel Eike pettersen e-post: sissel_ep@hotmail.com
Anne Beier Finnestad e-post: anne.finnestad@lyse.net
Greta Talgø epost: greta.talgo@lyse.net

Styret i Stiftelsen Øyane sykehjem

Olaug Tveit Pedersen, styreleder

Gretha Helen Usken, nestleder

Ingunn Thorsen, styremedlem

Gro Finnvik, ansattes representant

Mona Husebø, ansattes representant

Oddlaug K. Sola, pårørendes representant

Sekretær: Dagfinn Møller Nielsen, daglig leder

Varamedlemmer:
Ingunn Kvelland for stiftelsen
Kjersti Haga for ansatte
Anne H. Bland for ansatte
Margrethe Hervik for pårørende

Stiftelsen Øyane Sykehjem

fiskenett



 

Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet © Øyane Sykehjem 2008 |